Μια ακόμη κατάκτηση πρώτης θέσης για τον αθλητή του ομίλου μας Χρήστο Νικολούλη. Σε επίπεδο ανδρών και σε όπεν διοργάνωση με αθλητές από όλη την Ελλάδα,που διοργάνωσε με επιτυχία ο Ορφέας Λάρισας στα γήπεδα της Τερψιθέας Λάρισας, ο Χρήστος κατέκτησε την πρώτη θέση. Στο δρόμο του για τον τελικό κέρδισε κατά σειρά τους: Χαρατση Α. 61 20ret, Κυρίτση Σ. 61 62, Σιδεράκο Α. 64 64 και το Νιάρχο Σ. 64 36 64. Στην ίδια διοργάνωση συμμετείχαν οι αθλητές του ΟΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ, Κανιαρης Χάρης (ηττήθηκε δύσκολα στο τρίτο σετ από τον φιναλίστ Νιάρχο με 61 57 63) και ο 14αρης Μίζιος Αντώνης (ηττήθηκε στον πρώτο γύρο από τον Ζαχιωτη Φ. με 61 62. Συγχαρητήρια και στους τρείς και καλή επιτυχία στις επόμενες διοργανώσεις του αγωνιστικού έτους 2018 .